About Us

Türkiye'nin En Popüler Epin ve Dijital Epin ve Oyun Satış Platformu olma misyonu ile 2019 yılında çıktığımız bu yolda Epindigital Şirketi Olarak,

Epindigital.com türk ve yabancı ortaklarıyla beraber online oyunlar için e-pin,PC Oyunları için CD Key ve bir çok kategoride dijital kodların en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile kullanıcılara sunan bir platformdur.


Misyonumuz gereğince sizlere 7/24 hızlı ve güvenli alışveriş ayrıcalığını sunarken en ucuz fiyatla alışveriş yapabilmeniz için sürekli düzenlenen kampanyalar ile fark yaratmaya çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana hiç şikayet almayarak bu yolda emin adımlar ile ilerlediğimizi düşünüyor ve bundan sonra da şikayet almamayı başarmak için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.


Vizyonumuz ise Türkiye'nin en güvenli ve uygun fiyatlı E-pin ve oyunlarını satan online alışveriş marketi olarak siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda daha iyi hizmet vermek ve başarıya ulaşmaktır. Bu vizyon doğrultusunda sizlere kaliteli hizmet vereceğimize emin olabilirsiniz. Bu konuda kendimize güveniyoruz ve inanıyoruz. Gün geçtikçe sizlerin desteği gelişiyoruz ve bunun için sizlere teşekkürlerimizi sunmak adına her zaman uygun fiyat ve güvenli alışveriş imkanı sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Epindigital Sizden Biri...