{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Yardım Konuları

ÜYELİK İŞLEMLERİ

 
Sitemizin sağ üst köşesindeki “ Giriş/Kayıt ” butonuna tıklayın ve açılan sayfada “ Kayıt Ol ” sekmesine tıklayın. Sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde yazın ve tekrar “ Kayıt Ol ” butonuna tıklayın. Sitemiz tarafından e-postanıza gönderilen onay linkine tıklayarak üyeliğinizi aktifleştirin. Onay linki e-posta gelen kutunuzda görünmüyorsa, spam kutunuzu kontrol ediniz.
- Sitemize üye olmak için TIKLAYIN.
Sitemizin sağ üst köşesindeki “ Giriş/Kayıt ” butonuna tıklayın ve açılan sayfada Facebook, Gmail  butonlarından birine tıklayarak hızlı üyelikler oluşturabilirsiniz.
Sitemiz “ Comodo SSL SECURED ” tarafından korunmakta olup, üyelik bilgileriniz Kişisel Verileri Koruma Kanunu(KVKK) gereği bilgileriniz 3. kişiler ile asla paylaşılmaz. 
Bunu önermiyoruz. Çünkü üyeliğinizde yapılabilecek suç unsuru taşıyan herhangi bir durumda sorumluluk tamamiyle size ait olup, üyeliğinize ait bütün işlemlerinizin log kayıtlarını saklı tutmaktayız.
Sitemizin sağ üst köşesinde hesabım yazılı yere( avatarınıza ) tıklayın ve açılan pencerede “ Profilim “ kısmına tıklayın. Açılan sayfada “ Profil Bilgilerim “ kısmını tıklayarak adınızı, soyadınızı ve telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adı ve e-postanızı değiştirmek istiyorsanız  e-posta mail atabilirsiniz.
- Profil bilgilerinizi değiştirmek için TIKLAYINIZ.
Sitemizin sağ üst kölesinde adınızın yazdığı yere(avatarınıza) tıklayın ve açılan pencerede “ Profilim “ kısmını tıklayın. Açılan sayfada “ Şifremi Değiştir “ butonuna tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.
- Şifrenizi değiştirmek istiyorsanız TIKLAYIN.
Üyeliğinizi dondurabilirsiniz ancak kalıcı olarak silinebilmesi için üyeliğinizi 12 ay boyunca dondurmuş olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi dondurmak için bizlere “ İletişim “ bölümünden yazabilir, e-posta adresine mail gönderebilirsiniz.
Şifrenizi unuttuysanız üye giriş sayfasından “ Şifremi Unuttum “ butonuna tıklayarak, e-postanıza şifre sıfırlama linki talep edebilirsiniz. E-mail bilginizi unuttuysanız, sitemizin 7/24 hizmet veren canlı destek hattına bağlanarak hatırladığınız diğer bilgilerinizi vermeniz sonucu sizlere yöneltilen soruları doğru bir şekilde cevaplandırırsanız, üyelik hesabınızı yeniden alabilirsiniz. Her iki bilgiyi de hatırlamıyorsanız yine sitemizin canlı destek hattına bağlanarak yardım alabilirsiniz.
 

ÖDEME İŞLEMLERİ

 
- Sitemize banka transferleri(HAVALE, EFT) ile ödemelerini yapabilirsiniz. Banka Hesap Numaralarımıza ulaşmak için TIKLAYINIZ.
- Ayrıca visa/mastercard özellikli kredi/banka kartı ve ön ödemeli kartlarınız(ininal,papara,paycell,tosla) ile ödeme yapabilirsiniz. Kart ödemelerinde belirli kartlara taksit imkanı sunmaktayız. Ayrıca kart puanlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapmak için TIKLAYINIZ.
Sitemizin Menü bölümündeki “ Bakiye Yükle ” butonuna tıklayın. Açılan sayfada " Havale/ EFT  " butonuna tıkladığınızda Banka Hesap Numaralarımızdan birine tıklayın. Bu hesap numaralarımızdan dilediğinize para transferi yaptıktan sonra “ ÖDEME YAP ” butonuna tıklayın ve yaptığınız ödemeniz ile ilgili sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde yazınız ve ödeme bildirimi yapınız.
- Üyelik bilgileriniz ile ödeme bildiriminizdeki isim, soyismi ve telefon numarası bilgileri aynı olmak zorundadır. Aynı değil ise üyelik bilgilerinizi değiştirme talebi gönderiniz.
- Ödeme bildiriminizdeki bütün bilgiler PAYTR yetkilileri tarafından kontrol edildikten sonra olumlu veya olumsuz olarak sonuçlanacaktır.
- Banka Transferleri ile ödeme sadece Türkiye Bankaları ile yapılabilir. Türkiye haricindeki ülkelerin bankaları ile banka transferi ödemeleri yapamazsınız. Ayrıca sitemize Türkiye dışındaki ülkelerden giriş yapıldığında, banka transferleri ile ödeme bildirimleri sayfası pasif olduğu için ödeme bildirimi yapamazsınız.
- Ödeme bildirimi yapmak için TIKLAYINIZ.
- Ödeme bildiriminizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra, sayfanızı terketmezseniz ödeme bildiriminizin sonucunu sayfanızdan takip edebilirsiniz.
- Ödeme bildirimi sayfanızı terk ettiyseniz, sitemizin sağ üst köşesindeki avatarınızı tıklayın ve açılan pencerede “ Profilim “ kısmını tıklayın. Açılan sayfada “ ÖDEMELERİM “ bölümünü tıklayarak ödeme bildiriminizi takip edebilirsiniz. Ödeme bildiriminizin üstündeki “ Ödeme Detayı “ bölümünü tıklarsanız, ödemenizdeki bütün bilgileri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ödeme bildiriminiz ile ilgili sonucu sayfada görebilir, onaylanmamış ise sebebini “ Ödeme Notu ” kısmında görebilirsiniz. Hatanızı düzelterek tekrar ödeme bildirimi yapabilirsiniz.
- Ödeme Bildirimlerinizi takip etmek için TIKLAYINIZ.
Sitemizin Menü bölümündeki “ BAKİYE YÜKLE ” bölümünü tıklayın. Açılan sayfada “ ParamPOS/PayTR/Gpay Tüm Kartlar “ seçeneklerinden dilediğinizi seçin. “ Ödeme Yap ” butonunu tıklayın ve açılan sayfada ne kadar ödeme yapmak istediğinizi yazınız. Açılan sayfada kartınızın bilgilerini doğru bir şekilde yazarak “ Ödeme Yap ” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada bankanızdan telefon numaranıza 3D secure kodu gelir. Bu kodu sayfaya ilgili bölüme yazın ve onaylayın. Bankanızın sms kodunu onaylaması sonrasında Ödeme Partner firmalarımız kimlik doğrulama için telefon numaranızı yazmanızı isteyecektir. Telefon bilginizi doğru bie şekilde doldurduğunuzda telefonunuza gelen 4 haneli kodu sayfaya girerek kimlik doğrulama işlemini tamamlayınız.
- Ödeme partner firmalarımız gerekli görürse, sizi telefon ile arayarak kimlik doğrulama onayı talep edecektir. Bu işlemlerin başarılı geçmesi sonucu ödemeniz onaylanacaktır.
- Ödeme işlemleriniz sonuçlanana kadar sayfanızı terk etmeyerek, ödemenizi takip ediniz.
- Ödemeniz olumsuz sonuçlandı ise, onaylanmama sebebini ekranda görebilirsiniz. Hatanızı düzeltip tekrar ödeme yapabilirsiniz.
- Kartınız ile ödeme yapmak için TIKLAYINIZ.
- Kart Ödeme işlemlerini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra, sayfanızı terketmezseniz ödemenizin sonucunu sayfanızdan takip edebilirsiniz.
- Ödeme sayfanızı terk ettiyseniz, Sitemizin sağ üst köşesindeki avatarınızı tıklayın ve açılan pencerede “ Profilim “ kısmını tıklayın. Açılan sayfada “ ÖDEMELERİM “ bölümünü tıklayarak ödemenizi takip edebilirsiniz. Ödeme bildiriminizin üstündeki “ Ödeme Detayı “ bölümünü tıklarsanız, ödemenizdeki bütün bilgileri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ödeme bildiriminiz ile ilgili sonucu sayfada görebilir, onaylanmamış ise sebebini “ Ödeme Notu ” kısmında görebilirsiniz. Hatayı düzelterek tekrar ödeme bildirimi yapabilirsiniz.
- Üyeliksiz işlem yapıyorsanız, ödemeniz ile ilgili sonucunuz size e-posta olarak gönderilecektir. İşlemlerinizi e-postanızda gönderilen takip linklerine tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.
- Ödemenizi takip etmek için TIKLAYINIZ.
3D secure sistemi, internet üzerinde kart ödemeleri yapıldığında, kartınıza kayıtlı olan telefon numaranıza onay sms kodu gelmesi işlemidir. Mail order işleminden çok daha güvenli bir ödeme koruma sistemidir. 3D secure sistemi sayesinde, bankanız telefonunuza sms kodu göndermediği sürece ödeme yapılamaz. Bu sayede sizden habersiz hiçkimse sitemize ödeme yapamaz. Kartınızın 3D secure sistemi aktife değil ise, bankanızı arayarak bu özelliği aktif ettirmeniz gerekmektedir. Kartınız 3D secure sistemini desteklemiyor ise, sitemizden ödeme yapamazsınız.
Ödeme ile ilgili son aşama olan kimlik doğrulama işlemi, sitemizden kredi kartınız ile veya banka transferi ile ödeme yaptığınızda sisteme telefon numaranızı bir daha girmeniz istenir. Numaranızı girdikten sonra size PAYTR tarafından bir kod gönderilir. Bu kodu sayfadaki ilgili bölüme yazıp onayladığınızda ödemeniz kontrol aşamasına girer. Bu kontrol aşaması sırasında güvenlik birimlerimiz sizi arayarak ödemeyi sizin yaptığınızla ilgili teyit alacaktır. Teyit sonrası değerlendirme yapılıp ödemeniz sonuçlanacaktır.
Sitemiz 128 Bit COMODO SSL SECURED sertifikası bulunmaktadır. Ödemeleriniz 3D Secure sistemi ile korunmaktadır. Kartlarınızın 3D Secure sistemi aktif değil ise veya kartınız 3D secure sistemini desteklemiyor ise ödeme yapamazsınız. Kart bilgilerinizi sizden başkası göremez, kolay ödeme için kayıt butonuna basmadığınız sürece kartınız sitemizde kayıt edilmez.
Bazen ödemeleriniz kimlik doğrulamasını aşamayabilir veya bankanız tarafından şüpheli görülebilir veya kartınızın ortalama ödeme miktarını aştığınız zamanlarda bankanız işlemin iptali için tarafımıza ulaşabilmektedir. Bu tür durumlarda ödemeleriniz onaylanmamaktadır. Kartınızdan kesilen paranız bir süre provizyonda bekler ve bir süre sonra kartınıza iade edilir. Para iadesi çoğu zaman 10 - 15 dakika içinde kartınıza yansımaktadır. Ancak yasal prosedürler gereği kart para iadeleri; kredi kartları için maksimum 3 günde, bankamatik kartları(banka kartları) için maksimum 15 günde sonuçlanmaktadır. Bu süreyi belirleyen sizin bankanızdır. Bizler, hata oluşan ödemelerin iadesini anında yapmaktayız.
Sitemizde onaylanmış Havale/EFT ödemelerinizin iadesi, sitemizin iade koşullarına uygun ise, yapılmaktadır. Sitemizin iletişim kısmından, canlı destek hattından veya  emailine gönderdiğiniz iade talepleriniz değerlendirilir ve iade süreci tarafımızca başlatılır. İade süreci başlatıldığında PAYTR ödeme kuruluşu, kayıtlı olduğunuz eposta hesabınıza iade formu gönderir. Bu iade formunda istenilen bilgileri doğru bir şekilde doldurduğunuzda, paranız en yakın iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir. 
Ödemeleriniz sitemizde onaylandıktan sonra, sipariş vermekten vazgeçmeniz durumunda para iadesi yapılmaz. Paranız üyelik cüzdanınızda bekler ve dilediğiniz zaman dilediğiniz ürün için cüzdanınızı kullanabilirsiniz. Ancak dolandırılma gibi durumla yaşamış iseniz ve para hala üyelik cüzdanınızda ise( ürün siparişi teslim edilmemiş ise ) değerlendirme yapılır ve bu değerlendirmelerden çıkan sonuca göre iadesi gerçekleştirilir. PAYTR ödeme kuruluşuna yapılmış dolandırıcı vakaları, ürün siparişi teslim edilmemiş ise, iadesi hemen yapılır.
 

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

 
1. Almak istediğiniz ürünü seçin ve " Hemen Al " a tıklayın. Birden fazla veya birden farklı ürün satın almak istiyorsanız, “Sepete Ekle” butonunu kullanınız.
2. Sepetinize girin ve " Alışverişi Tamamla " butonuna tıklayın.
3. Açılan sayfada üyeliğinize girin veya yeni üyelik oluşturun veya “Üye Olmadan Devam Et" butonuna tıklayın ve ödeme sayfasına girin.
4. Bir ödeme yöntemi seçin ve ödemenizi yapın.
5. Ödemeniz onaylandığında siparişiniz otomatik olarak verilmiş olacaktır.
- Ödeme yaparken veya sipariş verirken sayfanızı terk etmeyin. Çünkü sayfanız sizi otomatik olarak “ Sipariş Takip ” sayfasına yönlendirecektir.
- Sayfanızı terk ettiyseniz; sitemizin sağ üst köşesindeki avatarınıza tıklayın ve “ Profilim “ kısmına tıklayın. Açılan sayfada “ Sipariş Takip ” butonuna tıklayarak siparişinizi takip edebilirsiniz. 
Hayır. Üye olmadan da sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.
Siparişiniz iptal edildiğinde, iptal sebebi sipariş notunuzda yazmaktadır. Bu notu dikkate alarak hatanızı düzeltip tekrar sipariş verebilirsiniz. Sipariş notunuz bulunmuyorsa veya notu anlamadıysanız, sitemizin  destek hattından yardım alabilirsiniz.
Hayır. Siparişiniz iptal edildiğinde, siparişinizin karşılığı olan paranız, daha sonra tekrar kullanabilmeniz için, üyeliğinizin cüzdanına otomatik olarak eklenir. Cüzdanınızdaki bakiyeniz sayesinde, siparişinizdeki hatayı giderdiğiniz zaman, tekrar ödeme yapmak zorunda olmadan, tekrar sipariş verebilirsiniz.
Hayır. Siparişiniz iptal edildiğinde, paranız üyelik cüzdanınıza eklenecektir. Siparişinizdeki hatayı düzelterek yeniden sipariş verebilirsiniz. Yeniden sipariş verdiğinizde sistemimiz öncelik olarak cüzdanınızdaki paranızı kullanacaktır. Eğer siparişinizin değeri cüzdanınızdaki bakiyenizden fazla ise sistem sizi otomatik olarak ödeme sayfasına yönlendirecektir.
- Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizi takip edebilmeniz için, ödeme sayfanızı asla terk etmemenizi öneriyoruz. Çünkü sistem sizi otomatik olarak sipariş takip sayfasına yönlendirmektedir.
- Sayfanızı terk ettiniz veya terk etmek zorunda kaldıysanız, sipariş takip sayfanıza ait linkiniz e-posta hesabınıza gönderilecektir. E-posta hesabınıza girip sipariş takip linkinizi tıklayarak açılan sayfada siparişinizi takip edebilirsiniz.
Üyeliksiz siparişler iptal edilemez ve para iadesi edilemez. Bu sebeple üyeliksiz sipariş vermişseniz bizlere ulaşarak siparişleriniz takip etmeniz sizin yararınıza olacaktır.
Siparişleriniz genel olarak maksimum 10 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Sipariş teslim süresi 10 dakikayı aştığı durumlarda sitemizde hizmet veren canlı destek hattına bağlanarak bilgi alabilirsiniz. Hatalı bilgi içeren siparişleriniz çok hızlı sonuçlanmaktadır. Siparişleriniz maksimum 14 günde teslim edilmek zorundadır. Ancak ürün stoğu bitmesi durumunda, siparişiniz maksimum 14 gün içerisinde teslim edilmez ise para iadesi yapılır.
Sitemizde dijital ürün satışı yapıldığı için, bu ürünleri kullanıcıların görmesi durumunda, bu ürünler geri alınamaz. Bu sebeple yanlış siparişlerinizi, yetkililere olabildiğince hızlı iletmeniz gerekmektedir. Erken bildirilmiş yanlış ürün siparişleri yetkililer tarafından iptal edilerek doğru sipariş vermeniz sağlanır. Aksi halde teslim edilmiş hiç bir sipariş geri alınamaz.
 

HIZLI TESLİMAT

epindijital.com

Alışverişlerinizde En Hızlı Teslimat

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

epindijital.com

COMODO SSL İle Tek Tıkla Güvenli Alışveriş

CD KEY VE EPIN

epindijital.com

CD Key ve E-Pin Teslimatlarında 7/24 Hizmetinizdeyiz.

DESTEK SİSTEMİ

epindijital.com

Sabah 10.00 ile Gece 00.00 Arasında Hizmetinizde.

%100 Memnuniyet

epindijital.com

Müşterilerimize 100% Memnuniyet Garantisi

{{ miniShoppingCart.totalItem }}
Sepet

SEPETİNİZ BOŞ!

SEPETİNİZ

{{ item.categoryName }}

{{ item.productName }}
{{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}